Kiekvieną dieną prekybos centrai ir parduotuvės organizuoja akcijas, nuolaidas ir pasiūlymus įvairioms prekėms ir paslaugoms. Apie tai susijusią informaciją galima surasti tiek prekybos vietose, tiek internetiniuose puslapiuose ar oficialiuose leidiniuose. Deja, ne visi turi tiek laiko bei galimybių surasti reikalingą akciją. Mes norime tai pakeisti.

Mes stebime prekybos tinklų ir parduotuvių akcijas, nuolaidas ir pasiūlymus, esančius parduotuvėse ar reklaminiuose žurnaluose. Visą surinktą informaciją mes pateikiame vienoje vietoje. Tai jums padės ne tik susirasti pigiausius ir geriausius pasiūlymus, bet jūs galėsi ir palyginti produkto kainas bei išsirinkti pigiausią pasiūlymą.

Mazuma.lt yra nepriklausomas akcijas, nuolaidas ir pasiūlymus skelbiantis portalas. Visa pateikta informacija neišskiria ir nereklamuoja vieno ar kito prekybos centro ar parduotuvės.

„Pradėk taupyti“ paslauga

Pasitaiko atvejų, kai laukiame vienų ar kitų akcijų ar pasiūlymų ir stengiamės jų niekada nepraleisi. Tačiau ne visada tai pavyksta. Mes taip pat galime padėti. Pradėkite naudotis mūsų „Pradėk taupyti“ paslauga. Susikurkite savo paskyrą mūsų portale, įrašykite ko jūs ieškote ir, kai mes rasime, jums pranešime.

Susisiekti

Jei turite bet kokių klausimų, pastebėjimų ar skundų, susisiekite su mumis el. paštu [email protected]