Autoprekės

Autoprekės ir aksesuarai

Automobilio priedai žymiai supaprastina transporto priemonės savininko gyvenimą, atlikdami daugybę funkcijų. Jie ypač palengvina automobilio priežiūrą, apsaugo jį nuo pažeidimų, padeda užtikrinti vairuotojo ir keleivių saugumą, prisideda prie maksimalaus komforto lygio kelionėse.

Automobilių aksesuarų tipai

Gamintojai siūlo didelę šių produktų įvairovę, įskaitant:

  • Automobilių kilimėliai. Jie padeda išlaikyti saloną ir bagažinės dangą švarų, prisideda prie automobilio grindų apsaugos nuo korozijos ir tuo pačiu kainuoja nebrangiai.
  • Viršeliai. Šiai kategorijai priskiriami dangčiai, kurie dedami ant lauke laikomų automobilių. Taip pat populiarūs yra interjero elementų gaubtai - sėdynėms ir vairui. Šie gaminiai neleidžia susidėvėti standartiniam apipjaustymui ir atlieka estetinę funkciją dekoruodami automobilio saloną. Taip pat yra patogūs krepšiai, skirti laikyti ratus, ir produktai, skirti apsaugoti automobilių sparnus remonto metu.
  • Automobilio priežiūros prietaisai. Šiai kategorijai priklauso įvairūs šepetėliai, grandikliai, kempinės, šluostės. Jie padeda kruopščiai išvalyti automobilio kėbulą nepažeidžiant dažų, atlieka aukštos kokybės salono valymą nepalikdami dėmių.
  • Įtaisai, padedantys užtikrinti saugumą avarinės situacijos metu. Tai, pavyzdžiui, medicinos rinkiniai, įspėjamieji trikampiai, gesintuvai, apsauginės liemenės, avariniai plaktukai, skirti langų stiklui laužyti.
  • Automobilių priedai saugiam vaikų gabenimui. Šiai kategorijai priklauso specialios automobilinės sėdynės ir stiprintuvai, skirti įvairiems aukščiams ir svoriams jauniems keleiviams.
  • Įrankiai automobilio avariniam užvedimui, remontui, sniego valymui. Tai apima akumuliatorių įkrovimo spaustukus, kėlimo kėliklius, oro kompresorių padangų pompas, specialius kastuvus.
  • Išoriniai priedai. Tai apima gaminius, kurie turi būti pritvirtinti prie automobilio kėbulo ir atlikti dekoratyvinę ar apsauginę funkciją. Ypač tai yra langų vėjo deflektoriai, bagetai, aklosios vietos veidrodžiai, valstybinių numerių rėmai, priekinio buferio apsaugos produktai. Be to, yra stogo bagažinės ir stogo dėžės, kurios palengvina krovinių gabenimą.
  • Produktai, skirti keliauti su augintiniais. Šią kategoriją pristato vežimėliai, pritvirtinti prie sėdynių ir užtikrinantys komfortą bei saugumą augintiniams kelionės metu. Be to, yra specialūs dangteliai, kurie apsaugo sėdynes nuo nešvarumų, plaukų ir nagų žymių.
  • Elektroniniai daugialypės terpės sistemos prietaisai ir įranga. Tai prietaisų skydelio kameros, navigatoriai, galinio vaizdo kameros, parkavimo radarai, automobilių garso sistemos, laisvų rankų įranga, mobiliųjų telefonų įkrovikliai. Jie padeda palaikyti ryšį kelionės metu ir daro vairavimą patogesnį ir saugesnį.

„Mazuma.lt“ svetainėje mes padėsime jums sutaupyti renkatis autoprekes ir aksesuarus.

Akcijos | Skaityti daugiau...

Automobilių kvapams

Parduotuvėje „Iki“ prekėms „Automobilių kvapams“ galioja specialus pasiūlymas. Pateiktą prekę akcijos metu... Daugiau

Automobilių priežiūros priemonėms Q11 (įv. rūšių)

Parduotuvėje „Norfa“ prekėms „Automobilių priežiūros priemonėms Q11 (įv. rūšių)“ galioja specialus pasiūlymas.... Daugiau

Akcija galioja: 05.16 - 05.29

Kategorija: Auto prekės / Auto prekės

Pranešti:

-35%

Automobilių variklių alyvoms WOLVER (6 rūšių)

Parduotuvėje „Norfa“ prekėms „Automobilių variklių alyvoms WOLVER (6 rūšių)“ galioja specialus pasiūlymas.... Daugiau

Akcija galioja: 05.16 - 05.29

Kategorija: Auto prekės / Auto prekės

Pranešti:

-35%

Vasarinis automobilių stiklų ploviklis

Parduotuvėje „Lidl“ „Vasarinis automobilių stiklų ploviklis“ kainuoja tik 2.49 Eur. Akcija galioja... Daugiau

Akcija galioja: 05.13 - 05.19

Kategorija: Auto prekės / Auto prekės

Pranešti:

Pigiau
249Eur

Kilimėlis

Parduotuvėje „Lidl“ „Kilimėlis“ kainuoja tik 2.99 Eur. Akcija galioja 2024 03 28... Daugiau

Akcija galioja: 03.28 - 05.19

Kategorija: Auto prekės / Auto prekės

Pranešti:

Pigiau
299Eur

Išmaniojo akumuliatoriaus kroviklis 20 V / 12 A PLGS 2012

Parduotuvėje „Lidl“ „Išmaniojo akumuliatoriaus kroviklis 20 V / 12 A PLGS 2012“... Daugiau

Akcija galioja: 04.01 - 05.19

Kategorija: Akumuliatoriai, jų krovikliai / Akumuliatoriai

Pranešti:

Pigiau
5990Eur

Autoprekės - Akumuliatoriai, jų krovikliai, Aušinimo skysčiai, Automobiliniai tepalai ir alyvos, Auto aksesuarai ir priedai, Automobiliniai kilimėliai, Auto turizmo reikmenys, Automobilinė chemija ir oro gaivikliai, Moto prekės, Auto aparatūra, Padangos, Transportavimo, kėlimo įranga, Užvedimo laidai ir tempimo trosai, Valytuvai, Auto prekės, Gesintuvas akcijos ir pasiūlymai parduotuvėse Maxima, Rimi, Iki, Lidl, Norfa, Kubas. Akcijos | Grįžti i puslapio pradžią