Advento kalendorius

Puslapis nerastas

Atsiprašome, bet įrašas nerastas. Gal jums padės:


Patikrinkite, ar teisingai įvedėte informaciją, išvalykite visus taikomus filtrus arba apsilankykite toliau pateiktose nuorodose:

Advento kalendoriai: malonumas suaugusiems ir vaikams

Adventas yra laikotarpis prieš Kalėdas, kai krikščionių bažnyčia ruošiasi kūdikėlio Jėzaus atėjimui. Keturi sekmadieniai prieš Kalėdas tradiciškai buvo laikomi Advento laikotarpiu, tačiau šiomis dienomis daugelis skaičiuoja dienas nuo gruodžio 1 d. Iki gruodžio 25 d.

Šie 24 dienų kalendoriai būna įvairių formų, su valgomaisiais variantais, gražiomis dekoravimo galimybėmis ir dar daugiau. Naudodamiesi „Mazuma.lt“ pagalba kiekvienas jūs rasite įvairius Advento kalendorių pasiūlymus įvairiuose prekybos vietose

Kaip veikia Advento kalendoriai?

Advento kalendoriai iš esmės yra neįtikėtinai paprasti. Juos sudaro tik 24 (kartais 25) sunumeruotos durys arba dėžutės, kurios atidaromos vieną kartą per dieną, kol ateina Kalėdų diena.

Tačiau yra ne tik tai. Pvz., Jei Advento kalendoriuose naudojami dienos šokoladai, jie turi turėti būdą, kaip juos išlaikyti šviežius, kol ateis diena. Jie taip pat turi būti išdėstyti taip, kad rasti kiekvienas duris būtų iššūkis. Advento kalendoriai paprastai nėra tik horizontalių sąrašų sąrašai (nors, kaip matysime, kai kurie tai daro).

Kai kurie Advento kalendoriai yra skirti atremti į sieną arba pakabinti ant durų, tačiau dauguma jų yra sulankstyti ir palaikyti. Pigesniems modeliams dažniausiai trūksta palaikymo, o tai gali sukelti skausmą, kai jūs einate ieškoti vietos, kur juos paremti.

Bet kokiu atveju jūs visi tikriausiai esate susipažinęs su informacija. Įdomi dalis yra tai, kokį Advento kalendorių norėtumėte naudoti. Jus gali nustebinti pasiūlytas pasirinkimas, todėl nesinaudokite tik tuo pačiu senu kartono modeliu.

Kuo skiriasi advento kalendorius?

Anksčiau Advento kalendoriai buvo nepaprastai paprasti. Gautumėte snieguotos žiemos sceną su keliais robinais, kalėdine eglute ir sniego seneliu čia ir ten, o durys būtų atidarytos ant žvakių ir dovanų - standartinė šventinė kaina. Dabar populiariausi yra šokoladiniai advento kalendoriai, kai kievieną dieną galima rasti po nedidelį saldainį kiekvieną dieną. Egzistuoja įvairos kalendorių tematikos, keletas įdomesnių idėjų:

  • Arbatos advento kalendoriai - jei šokoladas neaplenkia jūsų valties, kodėl gi ne nusipirkti advento kalendorių, leidžiantį kiekvieną dieną išgerti kitokį arbatos puodelį? Tai puikus būdas pasiimti save žiemos rytą prieš atvykstant Kalėdoms.
  • Pikantiški maisto kalendoriai – jeigu norisi pasmaliiauti,  galima nusipirkti pikantiškų užkandžių Advento kalendorių? Taigi tai ne viskas apie saldumynus: malonūs gali būti ir pikantiški kalėdiniai patiekalai.
  • Kosmetikos kalendoriai - advento kalendoriai nebūtinai turi būti užpildyti valgomaisiais patiekalais. Grožio produktai yra dar viena auganti sritis, kurią užpildo gamintojai. Kiekvieną dieną eksperimentuokite su skirtingais skaistalais ar pagrindu, kol rasite geriausią derinį kalėdiniam vakarėliui.
  • Alkoholiniai kalendoriai - yra dar viena sritis, kur Advento kalendoriai tampa savais. Šios parinktys paprastai būna šiek tiek didesnės ir tvirtesnės, jose galima laikyti tokius gėrimus, kaip alus ar stipresnius alkoholinius gėrimus.
  • Audinių kalendoriai - dar vienas visai šeimai tinkantis Advento kalendoriaus variantas yra nusipirkti rankų darbo audinio kalendorių, kurį galima naudoti vėl ir vėl.

Kaip matote, galima nusipirkti įvairių Advento kalendoriaus modelių. Si tiesiog pamatyti tas pačias senas žvaigždes, dovanas ir šventiškai nuskaitytas šakeles.