Pasiūlymas nebegalioja

Ar tai geras pasiūlymas?

Ne Taip

Parduotuvėje „Maxima“ prekėms „Kačių skanėstas DREAMIES su vištiena, 60 g“ galioja specialus pasiūlymas. Pateiktą prekę akcijos metu galite įsigyti net -36% pigiau. Akcija galioja 2021 11 23 - 2021 11 29 dienomis. Pateiktas pasiūlymas galioja perkant prekę su „Maxima“ lojalumo kortele. Prekės kategorija - „Maistas, skanėstai ir vitaminai“.

Akcija galioja: 11.23 - 11.29

Kategorija: Prekės katėms / Maistas, skanėstai ir vitaminai

-36%
1,49095Eur

Daugiau


Mazuma.lt neatsako ir neprisiima jokios atsakomybės, kai nurodytas prekės pavadinimas, rūšių skaičius, prekės aprašymas, kainos ar nuolaidos, akcijos galiojimo laikas skiriasi nuo informacijos pateiktuose parduotuvėse. Portale pateiktą neteisingą informaciją prašome laikyti spaudos klaida. Jeigu pastebėjote klaidą – prašome pranešti apie netaisyklingą prekės informaciją.

Prekės nuotrauka gali skirtis nuo tikros prekės nuotraukos ar pakuotės kurią galite rasti parduotuvėje. Ant produkto pakuotės nurodoma informacija yra išsamesnė ir gali skirtis nuo informacijos portale. Visada rekomenduojame perskaityti ir vadovautis informacija, esančia ant prekės pakuotės. Daugiau informacijos apie informacijos rasite legali informacija puslapyje.

Pateiktas paveikslėlis yra tik pavyzdys ir gali skirtis nuo originalių produktų.

Panašūs pasiūlymai


Komentarai


Komentarų nėra.

Prisijungti arba Registracija palikti komentarą